Ofertă acceptată
Cumpărare directă
racrium 50mg/5ml sol.inj*5f ASP F (ATRACURIUM)
- Număr anunț
- DA20551851
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305,50 RON
- Valoare atribuită
- 305,50 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 12:50
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
305,50 RON
din 305,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro