Acasă · Licitații
· Alcooli, fenoli, fenoli-alcooli si derivatii acestora, fie ei halogenati, sulfonati, nitrati sau nitrozati, alcooli grasi industriali (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alcool izopropilic 99,7%
- Număr anunț
- DA20539597
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 24322000-7 · Alcooli, fenoli, fenoli-alcooli si derivatii acestora, fie ei halogenati, sulfonati, nitrati sau nitrozati, alcooli grasi industriali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419,25 RON
- Valoare atribuită
- 419,25 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 13:56
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
419,25 RON
din 419,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro