Ofertă acceptată Cumpărare directă

pahare apa unica folosinta 200ml / 100 set

Număr anunț
DA20564963
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE (CUI 4350807)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
39221123-5 · Pahare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,52 RON
Valoare atribuită
6,52 RON
Data publicării
08.06.2018 12:13
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,52 RON

din 6,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.