Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie lucrare Teren de sport multifunctional ,,
- Număr anunț
- DA20560469
- Autoritate contractantă
- ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
- Furnizor / câștigător
- SEREA EDIL TOTAL S.R.L. (CUI 39012817)
- Cod CPV
- 45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184.000 RON
- Valoare atribuită
- 184.000 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 09:50
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184.000 RON
din 184.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro