Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alcool metilic absolut (metanol) pa, import

Număr anunț
DA20559423
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24322210-2 · Metanol (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22 RON
Valoare atribuită
22 RON
Data publicării
08.06.2018 09:13
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22 RON

din 22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.