Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carte scolara

Număr anunț
DA20559211
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BALENI (CUI 23683760)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
678,65 RON
Valoare atribuită
678,65 RON
Data publicării
08.06.2018 09:03
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

678,65 RON

din 678,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.