Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTI

Număr anunț
DA20551827
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MILEANCA (CUI 23295121)
Furnizor / câștigător
PROLIBRIS-BT SRL (CUI RO12931487)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
952,32 RON
Valoare atribuită
952,32 RON
Data publicării
07.06.2018 12:50
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

952,32 RON

din 952,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.