Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRELUNGITOR 8 PRIZE CU PROTECTIE PENTRU UPS

Număr anunț
DA20532488
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0221 Bucuresti (CUI 4204232)
Furnizor / câștigător
KADIS COMMUNICATION SRL (CUI RO11972420)
Cod CPV
31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.005 RON
Valoare atribuită
1.005 RON
Data publicării
06.06.2018 10:03
Termen limită
11.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.005 RON

din 1.005 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.