Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA WEB GENIUS F100HD

Număr anunț
DA20557147
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ioan luca (CUI 18162854)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30237240-3 · Camera web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,92 RON
Valoare atribuită
310,92 RON
Data publicării
07.06.2018 16:19
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,92 RON

din 310,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.