Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet 1 la servicii tiparire material FiTS-TNRS conf. anunt publicitar ADV1011856
- Număr anunț
- DA20546459
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
- Furnizor / câștigător
- TIPOGRAFIA HONTERUS SRL (CUI RO2457735)
- Cod CPV
- 79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.966,70 RON
- Valoare atribuită
- 43.966,70 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 09:57
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
43.966,70 RON
din 43.966,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro