Ofertă acceptată Cumpărare directă

Demontare si montare panouri solare

Număr anunț
DA20557189
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Calarasi (CUI 3797310)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
45300000-0 · Lucrari de instalatii pentru cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.459,71 RON
Valoare atribuită
8.459,71 RON
Data publicării
07.06.2018 16:22
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.459,71 RON

din 8.459,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.