Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELICE MOTOR YAMAHA

Număr anunț
DA20556197
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CANOTAJ (CUI 4203849)
Furnizor / câștigător
SUSZI SRL (CUI RO2986043)
Cod CPV
34930000-5 · Echipament maritim (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.965,07 RON
Valoare atribuită
2.965,07 RON
Data publicării
07.06.2018 15:24
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 16:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.965,07 RON

din 2.965,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.