Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale - hartie copiator si cartuse

Număr anunț
DA20554014
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE BISTRITA (CUI 22920167)
Furnizor / câștigător
SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI RO28124084)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
539,12 RON
Valoare atribuită
539,12 RON
Data publicării
07.06.2018 14:04
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

539,12 RON

din 539,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.