Atribuită Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat Whirlpool SPIW312A2WF, 12000 BTU, Clasa A++, Wi-Fi, 6Th Sense, Filtru HEPA

Număr anunț
DA36324941
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.303 RON
Data publicării
21.08.2024 14:30
Data finalizării
23.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.303 RON