Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAPETARIE

Număr anunț
DA20564480
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Hermes (CUI 27329162)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896,91 RON
Valoare atribuită
896,91 RON
Data publicării
08.06.2018 11:56
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

896,91 RON

din 896,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.