Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus cerneala Canon PG540 original Black BL 180 pag pentru CANON Pixma MG2150/3150 MX375
- Număr anunț
- DA20564021
- Autoritate contractantă
- Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56 RON
- Valoare atribuită
- 56 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 11:43
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56 RON
din 56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro