Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE BIROTICA PENTRU SOLICITANT IN CADRUL PROIECTULUI "SISTEM CALIMANESTI" COD SMIS 1146

Număr anunț
DA20563915
Autoritate contractantă
Scoala cu cls I-VIII "Serban Voda Cantacuzino"Calimanesti,jud Valcea (CUI 19523132)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.907,77 RON
Valoare atribuită
2.907,77 RON
Data publicării
08.06.2018 11:40
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.907,77 RON

din 2.907,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.