Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURNITURI -CLUJ
- Număr anunț
- DA20561914
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Formare Profesionala a Adultilor Cluj (CUI 14436442)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.703,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.703,21 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 10:35
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.703,21 RON
din 1.703,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro