Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPA 12.5/80-18 16 PR BULDOESCAVATOR TEREX 820

Număr anunț
DA36325078
Autoritate contractantă
COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
Furnizor / câștigător
KARINA SEA 98 SRL (CUI 11393851)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.016,80 RON
Data publicării
21.08.2024 14:30
Data finalizării
22.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,80 RON