Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de servire masa in restaurant grup 14 persoane

Număr anunț
DA20551724
Autoritate contractantă
Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
Furnizor / câștigător
AURA TOUR SRL (CUI 14208380)
Cod CPV
55310000-6 · Servicii de restaurant cu ospatari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
834,82 RON
Valoare atribuită
834,82 RON
Data publicării
07.06.2018 12:46
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

834,82 RON

din 834,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.