Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCARCAT, REPARAT, VERIFICAT STINGATOARE

Număr anunț
DA20554283
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANGHEL SALIGNY FOCSANI (CUI 14007947)
Furnizor / câștigător
LANCRIS PROD SRL (CUI RO5306680)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,50 RON
Valoare atribuită
369,50 RON
Data publicării
07.06.2018 14:12
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,50 RON

din 369,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.