Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FISET METALIC / DULAP METALIC, metal, gri deschis, 2 usi, 90 x 40 x 180 cm
- Număr anunț
- DA20557266
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.099 RON
- Valoare atribuită
- 1.099 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 16:31
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 16:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.099 RON
din 1.099 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro