Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a iluminatului public

Număr anunț
DA20552677
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI CHERECHIU (CUI 5722747)
Furnizor / câștigător
INTER-PAL SERVICII SRL (CUI RO5181536)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
07.06.2018 13:21
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.