Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dala cauciuc 3 CM * 50 CM * 50 CM ROSU

Număr anunț
DA20563082
Autoritate contractantă
PUBLISERV SA (CUI RO9126534)
Furnizor / câștigător
NORDINOVA SRL (CUI RO26011674)
Cod CPV
33682000-4 · Dale de cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.788 RON
Valoare atribuită
5.788 RON
Data publicării
08.06.2018 11:12
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.788 RON

din 5.788 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.