Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie Giemsa (albastru eozina), Merck PROMOTIE,May Grunwald, Merck,Reactiv reticulocite (Brilliant

Număr anunț
DA20561329
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265 RON
Valoare atribuită
265 RON
Data publicării
08.06.2018 10:16
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265 RON

din 265 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.