Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRAXIPARINE 5700UI/0.6ML SOL INJ X 10SER (NADROPARINUM), FRAXIPARINE 3800UI/0.4ML SOL INJ X 10FI (NA

Număr anunț
DA20534529
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116,80 RON
Valoare atribuită
1.116,80 RON
Data publicării
06.06.2018 11:07
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116,80 RON

din 1.116,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.