Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuit piese fax Panasonic KX-MB2025

Număr anunț
DA20560750
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA ALBA (CUI 12308838)
Furnizor / câștigător
LICOMP SRL (CUI 16436678)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,87 RON
Valoare atribuită
184,87 RON
Data publicării
08.06.2018 09:59
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,87 RON

din 184,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.