Ofertă acceptată Cumpărare directă

Material Absorbant OelKleen 2000

Număr anunț
DA20558910
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01912 BORCEA (CUI 32582462)
Furnizor / câștigător
UNOCHIM SUPPLIES S.R.L. (CUI RO34662215)
Cod CPV
39563500-1 · Articole textile de uz tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.900 RON
Valoare atribuită
6.900 RON
Data publicării
08.06.2018 08:49
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.900 RON

din 6.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.