Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Realizarea lucrarilor de inregistrare sistematica a imobilelor conform ordinului 35/2016

Număr anunț
DA20556300
Autoritate contractantă
COMUNA HARMANESTI (CONSILIUL LOCAL HARMANESTI) (CUI 16570210)
Furnizor / câștigător
PFA Ionel Cristinel (CUI 27983034)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.050 RON
Valoare atribuită
31.050 RON
Data publicării
07.06.2018 15:28
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.050 RON

din 31.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.