Ofertă acceptată Cumpărare directă

CADASTRU GENERAL

Număr anunț
DA20554138
Autoritate contractantă
Comuna Dumitrita (CUI 15050988)
Furnizor / câștigător
BUZAN SIMON GABRIEL -CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 35433171)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.200 RON
Valoare atribuită
97.200 RON
Data publicării
07.06.2018 14:08
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97.200 RON

din 97.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.