Ofertă acceptată Cumpărare directă

ODORIZANT CAMERA SPRAY REZERVA 250ML ROMANCE MUSK ARLI

Număr anunț
DA20557761
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
IRMEC GRUP SRL (CUI RO16430900)
Cod CPV
39811100-1 · Odorizante de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,20 RON
Valoare atribuită
256,20 RON
Data publicării
07.06.2018 18:47
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 18:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,20 RON

din 256,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.