Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale de constructii si articole conexe

Număr anunț
DA20556800
Autoritate contractantă
COMUNA TOPLICENI (PRIMARIA COMUNEI) (CUI 3662436)
Furnizor / câștigător
ALEX 2000 S.R.L. (CUI RO17917971)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
661,86 RON
Valoare atribuită
661,86 RON
Data publicării
07.06.2018 15:52
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

661,86 RON

din 661,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.