Ofertă refuzată Cumpărare directă

Baie de apa pt histologie,Vase de colorare ptr. hematologie, Set pentru histologie si citologie

Număr anunț
DA20561497
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
42943000-8 · Bai termostatice si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100 RON
Valoare finală
4.100 RON
Data publicării
08.06.2018 10:22
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.