Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONECTORI RJ45 UTP CAT5e

Număr anunț
DA20555818
Autoritate contractantă
Compania Municipala Tehnologia Informatiei Bucuresti SA (CUI RO37992048)
Furnizor / câștigător
START BIT NET SRL (CUI RO17009845)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12 RON
Valoare atribuită
12 RON
Data publicării
07.06.2018 15:10
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12 RON

din 12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.