Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RACK 9U 600x600 GRI, WALL TYPE
- Număr anunț
- DA20554319
- Autoritate contractantă
- Compania Municipala Tehnologia Informatiei Bucuresti SA (CUI RO37992048)
- Furnizor / câștigător
- KADIS COMMUNICATION SRL (CUI RO11972420)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460 RON
- Valoare atribuită
- 460 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 14:14
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
460 RON
din 460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro