Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch HP 1820 48 porturi Gigabit porturi 11.9 Mpps Layer 2 smart- managed J9981A
- Număr anunț
- DA20553680
- Autoritate contractantă
- Compania Municipala Tehnologia Informatiei Bucuresti SA (CUI RO37992048)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.586 RON
- Valoare atribuită
- 2.586 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 13:53
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 15:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.586 RON
din 2.586 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro