Ofertă acceptată Cumpărare directă

Var lavabil, Amorsa, Trafalet var si Pensula var

Număr anunț
DA20553314
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
856,38 RON
Valoare atribuită
856,38 RON
Data publicării
07.06.2018 13:41
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

856,38 RON

din 856,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.