Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasa din sz 2,8x60x1500x10ml

Număr anunț
DA20555613
Autoritate contractantă
R.N.P. ROMSILVA ADMINISTRATIA PARCULUI NATIONAL PIATRA CRAIULUI RA (CUI RO25615427)
Furnizor / câștigător
ANCORA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (CUI 14245833)
Cod CPV
44313000-7 · Plasa metalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,29 RON
Valoare atribuită
235,29 RON
Data publicării
07.06.2018 15:01
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,29 RON

din 235,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.