Atribuită
Cumpărare directă
R3473/04.03.2024 - VANA EGR
- Număr anunț
- DA35187784
- Autoritate contractantă
- CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
- Furnizor / câștigător
- MONDARCO SERVICE SRL (CUI 26982758)
- Cod CPV
- 42131147-8 · Supape de siguranta (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 31.020 RON
- Data publicării
- 05.03.2024 13:46
- Data finalizării
- 05.03.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.