Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BURGHIU *10
- Număr anunț
- DA20559490
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Tulcea (CUI 4321631)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
- Cod CPV
- 44512900-1 · Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9,67 RON
- Valoare atribuită
- 9,67 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 09:15
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9,67 RON
din 9,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro