Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,2% sub estimat

ACHIZITIE LUCRARI DE CONSTRUCTII PENTRU OBIECTIVUL ONSTRUIRE CENTRU MULTIFUNCTIONAL SOCIO-MEDICAL

Număr anunț
DA20545655
Autoritate contractantă
COMUNA STREMT (CUI 4562184)
Furnizor / câștigător
VLAD FOR WOOD SRL (CUI RO33207780)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
421.351,81 RON
Valoare atribuită
411.914,10 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
07.06.2018 09:29
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411.914,10 RON

din 421.351,81 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 9.437,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.