Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aplicatie Editare Diplome 1 an
- Număr anunț
- DA20551587
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC (CUI 4707617)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 651,60 RON
- Valoare atribuită
- 651,60 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 12:41
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
651,60 RON
din 651,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro