Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de arhivare documente, restaurare, conservare arhive si operatiuni de legatorie dosare/doc.

Număr anunț
DA20560000
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC HIRLAU (CUI 7685831)
Furnizor / câștigător
Persoana Fizica Autorizata ONOFREI MIHAELA (CUI 27398448)
Cod CPV
79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
08.06.2018 09:35
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.