Ofertă acceptată Cumpărare directă

camera auto 650/16

Număr anunț
DA20562254
Autoritate contractantă
COMUNA JARISTEA (CUI 4298016)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
Cod CPV
19511200-3 · Camere de aer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,58 RON
Valoare atribuită
70,58 RON
Data publicării
08.06.2018 10:46
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,58 RON

din 70,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.