Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DIVERS SC.CIOCANI

Număr anunț
DA20561487
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala „Teodor Medeleanu”, Sat Ciocani (CUI 28513936)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,43 RON
Valoare atribuită
508,43 RON
Data publicării
08.06.2018 10:21
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,43 RON

din 508,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.