Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DIVERSE SC.TUTOVA

Număr anunț
DA20560988
Autoritate contractantă
?coala Gimnaziala Nr. 1, Sat Tutova (CUI 28631400)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
332,42 RON
Valoare atribuită
332,42 RON
Data publicării
08.06.2018 10:06
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

332,42 RON

din 332,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.