Atribuită Cumpărare directă

Produse de curatenie si igienizare Serviciul Public Administratia Pietelor, Targurilor si Oboarelor

Număr anunț
DA36328571
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.981,81 RON
Data publicării
21.08.2024 14:30
Data finalizării
22.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.981,81 RON