Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare raport de evaluare pentru raportare financiara cladiri cu Sd intre 800-1000 mp

Număr anunț
DA20558489
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR (CUI 6873373)
Furnizor / câștigător
DOMINTE V. RODICA - EXPERT EVALUATOR (CUI 26577097)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
08.06.2018 08:21
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.