Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Consultanta si de Reprezentare Juridica

Număr anunț
DA20481978
Autoritate contractantă
Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
Furnizor / câștigător
Cabinet Individual de Avocatura Todoran Monica (CUI 20879398)
Cod CPV
79110000-8 · Servicii de consultanta si de reprezentare juridica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.400 RON
Valoare atribuită
15.400 RON
Data publicării
30.05.2018 13:22
Termen limită
09.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.400 RON

din 15.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.