Atribuită Cumpărare directă

SCUTECE ADULTI SENI CLASSIC AIR LARGE/AIR MEDIUM/AIR EXTRA LARGE

Număr anunț
DA36329111
Autoritate contractantă
COMPLEX DE SERVICII PENTRU PERSOANE ADULTE CU HANDICAP ROMAN (CUI 2613974)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.138 RON
Data publicării
21.08.2024 14:31
Data finalizării
26.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.138 RON